O nas

IMG_3322Szkoła Jazdy Konnej „Oświata-Lingwista” oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na każdym poziomie. Prowadzimy treningi dla początkujących i zaawansowanych, przygotowujemy do egzaminów na odznakę jeździecką i amatorskich zawodów. Latem i zimą organizujemy kolonie oraz półkolonie w siodle, a w ciągu roku zapaszmy szkoły na lekcje pokazowe oraz rodziców z dziećmi na weekendowe pikniki.

Oprócz zajęć praktycznych umiejętności jeździeckich Uczestnicy mogą zapoznać się z historią koni, podstawami hodowli i opieki. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Z Hipodromem w Sopocie współpracujemy od lat, choć wszystko zaczeło się od stadniny St. Roch Arabians, z kąd pochodzą nasze arabskie wierzchowce. Wśród nich, chyba najbardziej znana Niniwa Niniwa.

Nadbałtyckie Centrum Edukacji „Oświata-Lingwista” od wielu lat zajmuje się edukacją i rekreacją dla dzieci i młodzieży z Trójmiasta. Prowadzimy przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum i liceum. Więcej o naszej działalności można przeczytać na www.oswiatalingwista.eu